|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2010-02-28 19:28:44
|
346
|
Szia !
Egy par napot meger szerintem lent eltolteni, ezert is gondoltuk a parommal, hogy majus ,junius kornyeken lemegyunk ismerkedni. Gyerekkoromban minden nyaron 1 honapot falun toltottem, nekem akkor is tetszett es ma is. Majd meglatom mi lesz belole.
Udv , Peter. |
|
Előzmény:
 |
dakaros
2010-02-28 19:20:40
|
345
|
Helló! Később vettem észre,hogy a 268-as hozzászólásban volt már.Én először Gyűrűfű-vel valamikor tíz évvel ezelőtt találkoztam egy újságban.Ez egy teljesen kihalt magyar falú. /Aki a közelében lakik az biztos többet tud róla./Akik a "birtokukba" vették annak idején szintén hasonlóan gondolkodtak mint ti itt a fórumon.Ha jól tudom több család kezdett el itt letelepedni.Meg voltak a saját törvényeik.Mielőtt,saját házat építhetett volna hosszabb időt kellet itt élnie.Ebből egy vagy két telet is ki kellett húznia.Teljesen öko szinten természetes anyagokból,önellátóan építkeztek.Volt köztük "számítógépész" aki programozással foglalkozott.Állatokat tartottak,ha jól emlékszem egy kisfiú úgy járt iskolába szamárháton. A közeli buszmegállóig, ment otthagyta majd visszafelé szintén felült rá.Úgy tudom/ha nem jól javítsatok ki/ volt egy" kis vihar "köztük.Aztán ez lett belőle ami itt található.Szerintem nem üzleti alapon hajtanak .Próbálják a városi embernek megmutatni ,hogy a világ zajától elszakadva nyugodtan tv, rádió , mobiltelefon számítógép nélkül is van élet.Az én fiam is volt nyaralni már kétszer is egy bakonyi kis faluban ahol nem volt se tv, se számítógép és azt mondta jó volt. Hát ennyi..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|