|
|
|
|
 |
anettaszilvi
2010-02-28 21:27:31
|
104
|
Akkor még egy kicsi OFF és részemről a téma lezárva Mr. NagyÉsz:
Javaslom figyelmedbe a http://www.vam.hu/viewBase.do?elementId=2495 oldalt. Valamint tanulmányozd a CN22 és CN23 vámáru nyilatkozatot. És olvass figyelmesebben. Bár lehet, hogy legközelebb feljelentem magam a vámosoknál :))
Ha további megjegyzésed lenne, tedd meg az emilemen.
üdv |
|
A hozzászólás:
 |
Yogi
2010-02-28 14:19:51
|
101
|
Én nem sajnálom, és utánanéztem. Onnan tudom. Az pedig, hogy te nyugodt lélekkel csalsz (ugyanis ezt nem csak köznyelvileg, de büntetőjogilag is csalásnak nevezik), bár téged minősít, de a te dolgod, viszont az, hogy ezt itt terjeszted, a hatályos jogszabályok mellett a Fórum szabályzatába is ütközik. A következő ilyen értelmű megszólalásodnál jelzek a moderatúrának. |
|
Előzmény:
 |
anettaszilvi
2010-02-28 13:18:46
|
100
|
Kicsi OFF:
Yogi, sajnálom, ha nem ismered a jogi kiskapukat. Kicsit nézz utána. A 'nettó hülyeséget' meg mostmár értem Nálad :))
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|