Keresés

Részletes keresés

anettaszilvi Creative Commons License 2010-02-28 21:27:31 104
Akkor még egy kicsi OFF és részemről a téma lezárva Mr. NagyÉsz:

Javaslom figyelmedbe a http://www.vam.hu/viewBase.do?elementId=2495 oldalt. Valamint tanulmányozd a CN22 és CN23 vámáru nyilatkozatot. És olvass figyelmesebben. Bár lehet, hogy legközelebb feljelentem magam a vámosoknál :))

Ha további megjegyzésed lenne, tedd meg az emilemen.

üdv
A hozzászólás:
Yogi Creative Commons License 2010-02-28 14:19:51 101
Én nem sajnálom, és utánanéztem. Onnan tudom.
Az pedig, hogy te nyugodt lélekkel csalsz (ugyanis ezt nem csak köznyelvileg, de büntetőjogilag is csalásnak nevezik), bár téged minősít, de a te dolgod, viszont az, hogy ezt itt terjeszted, a hatályos jogszabályok mellett a Fórum szabályzatába is ütközik. A következő ilyen értelmű megszólalásodnál jelzek a moderatúrának.
Előzmény:
anettaszilvi Creative Commons License 2010-02-28 13:18:46 100
Kicsi OFF:

Yogi, sajnálom, ha nem ismered a jogi kiskapukat. Kicsit nézz utána.
A 'nettó hülyeséget' meg mostmár értem Nálad :))

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!