Keresés

Részletes keresés

Yogi Creative Commons License 2010-02-28 14:19:51 101
Én nem sajnálom, és utánanéztem. Onnan tudom.
Az pedig, hogy te nyugodt lélekkel csalsz (ugyanis ezt nem csak köznyelvileg, de büntetőjogilag is csalásnak nevezik), bár téged minősít, de a te dolgod, viszont az, hogy ezt itt terjeszted, a hatályos jogszabályok mellett a Fórum szabályzatába is ütközik. A következő ilyen értelmű megszólalásodnál jelzek a moderatúrának.
A hozzászólás:
anettaszilvi Creative Commons License 2010-02-28 13:18:46 100
Kicsi OFF:

Yogi, sajnálom, ha nem ismered a jogi kiskapukat. Kicsit nézz utána.
A 'nettó hülyeséget' meg mostmár értem Nálad :))

üdv
Előzmény:
Yogi Creative Commons License 2010-02-22 00:20:31 93
Te most tényleg nem érted, hogy a valós értéknél kevesebbet bevallani csalás?

A nettó hülyeséget nem értem.
Nem csodálom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!