|
|
|
|
 |
Jesu
2010-02-28 09:09:48
|
341
|
Nekem ez itt van a szomszédban. Pár éve próbáltam megkeresni őket, telekocsi jelleggel felajánlottam a bio termékeik népszerűsítését a környékünkön (nekünk is szükségünk volt rá, nomeg világrekorder kis fogyasztású kocsim van, egyértelműen adta magát, hogy másnak is elfér bent a cucc), de még csak válasz sem érkezett.
Történetüket elnézve borult az egész koncepció hatalmi harcok miatt. Nem tiszta a mostani jogállás, helyzet. Egyszer lehet én is kinézek, de nem biztos, hogy csatlakoznék, pedig valóban napirenden van nálunk a város elhagyása. |
|
A hozzászólás:
 |
Boery
2010-02-28 01:09:58
|
340
|
Nem akarok ünneprontó lenni, de nekem elég üzlet ízű ez az öko falu. Persze, lehet az is, hogy egy rutintalanul megkomponált webes megjelenésről van szó. Végignéztem én is töviről hegyire a honlapjukat, de az az érzésem, hogy a webes megjelenés a lovastanya és az erdei iskola körül forog. Elszórva még valahol pár szóval meg van említve, hogy van egy biokertész és egy biotehenész is a faluban ( róluk semmi több ... ) Google-on megnézem a műhold fotókat - van egy néhány érdekes épület így felülről. |
|
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-27 21:15:37
|
339
|
Szia !
Koszonom szepen, hogy felhivtad a figyelmemet egy mar letezo ilyen kozossegre. Parommal atneztuk az informaciokat, amit a weboldal nyujtott. Nagyon tetszett. Megbeszeltuk, hogyha kijon a joido ( majus, junius) lemegyunk megnezni a falut. Te ott elsz, vagy csak ugy hallottal rola es itt megosztottad velunk az elerhetoseget? Erdekelne bovebb informacio a lehetosegekrol. Akar a letelepedesrol is, foleg a feltetelek. Ha tudsz valaszt adni konkret lehetosegre, akkor akar e-mail-ba a cimemre is lehet: peti2006@zoznam.sk
Elore is koszi.
Udv , Peter.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|