|
|
|
|
 |
peterch
2010-02-27 21:15:37
|
339
|
Szia !
Koszonom szepen, hogy felhivtad a figyelmemet egy mar letezo ilyen kozossegre. Parommal atneztuk az informaciokat, amit a weboldal nyujtott. Nagyon tetszett. Megbeszeltuk, hogyha kijon a joido ( majus, junius) lemegyunk megnezni a falut. Te ott elsz, vagy csak ugy hallottal rola es itt megosztottad velunk az elerhetoseget? Erdekelne bovebb informacio a lehetosegekrol. Akar a letelepedesrol is, foleg a feltetelek. Ha tudsz valaszt adni konkret lehetosegre, akkor akar e-mail-ba a cimemre is lehet: peti2006@zoznam.sk
Elore is koszi.
Udv , Peter.
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-22 20:09:06
|
204
|
Szia !
""" Ki hogy gondolja a jövőt? """
A jovot nem tudja kozulunk senki. Csak a legnagyobb kerdes, ami mocorog a fejemben, hogy hol epiteni egy ilyen autonom hazat? A valaszt is tudom az en esetemre. Ha volnanak tobben jelentkezok, akkor egy jelenleg elhagyott, de elheto reszeben az orszagnak,zart telken. Lehessen aktivan vedeni. Amig van melo,addig mindenki eli az eletet. Ha beut az anarchia, mert a krizis tovabb tart es melyed, az emberek nekiallnak lazadni es indul a buli. Ilyenkor nyeremeny a sajat onellatorendszer egy azonosan gondolkodo csoporttal a hatterben. Szerintem konnyebb a nehez napokat atveszelni azonos gondolkodasu emberek tarsasagaban, mint egyedul. Aztan ha kiderul az egbolt es ujra indul ez a vilag, majd megkapjuk az utmutatot. Addig turelem es jozanesz!
Bocsi,ha valakit untattam az altalam felvazolt jovokeppel !
Udv , Peter. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|