|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-02-25 15:29:54
|
328
|
| Ez a kérdés viszont már régen nem kérdés, hiszen működnek már ilyen épületek szerte a világban. Ami inkább kérdés az a gazdaságosság... |
|
A hozzászólás:
 |
karban-tarto
2010-02-25 15:02:55
|
327
|
| OFF voltam, az alcim egyertemu energetika. De koszonom az infokat. |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-25 11:29:41
|
319
|
Az a baj, hogy az eltérő megközelítések között sokkal kisebb lehet a közös terület mint a különbség. Vegyünk egy verziót: a mezőgazdasági megközelítés. Ez már rég ki van találva, úgy hívják, hogy tanya. Víz a kútból, a wc pottyantós, tüzelő az erdőből. Nincs szükség hőszigetelésre, napkollektorra, hőtárolásra stb. csak hatalmas földterületre és rengeteg ráérésre, hogy mindezt folyamatosan üzemeltessük. Márpedig ezen topic szerintem nem erről akar szólni (és nem is az erőd-házról), úgyhogy szerintem szűkíteni kellene a témakört (akár a topic címében is). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|