|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-02-25 13:59:34
|
326
|
| Ez beszarás.:DD Nagypaneles vályogház.:)) Könnyűszerkezetesnek nem mondanám.:) |
|
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-25 13:50:19
|
325
|
"Ez egy modern, fa, szalma, agyag passzivhaz."
Ha egy ház fal-keresztmetszetének 90 százaléka nem agyag, akkor azt ne mossuk össze a vályogházakkal. Amit idelinkeltél, az egy szalma hőszigetelésű favázas épület. (érdekes apróság: a benapozási rajzon a napsugarak csak télen verődnek vissza a tó felszínéről, nyáron nem :) Hasonló falszerkezetű házat tervezek én is, de kívül agyagtapicskolás helyett helyett fával lesz burkolva, a hőszigetelő anyag meg üveggyapot lesz (mivel a cellulóz alapú hőszigetelő anyagok árát a gyártók kartellja röhejesen magas áron tartja). |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|