Keresés

Részletes keresés

karban-tarto Creative Commons License 2010-02-25 15:02:55 327
OFF voltam, az alcim egyertemu energetika. De koszonom az infokat.
berci222 Creative Commons License 2010-02-25 11:42:56 320

 

Minden szempontbol kivalo autonom közösseg a falu. Evezredekig müködött. Meg 100 evvel ezelöttig ia. Alig volt kereskedelme (ami volt azt a nehany vasaron lebonyolitottak).

 

Energetikeilag pl. egy valyoghaz sem kutya. Kivaloan temperal telen-nyaron.

 

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-25 11:29:41 319
Az a baj, hogy az eltérő megközelítések között sokkal kisebb lehet a közös terület mint a különbség. Vegyünk egy verziót: a mezőgazdasági megközelítés. Ez már rég ki van találva, úgy hívják, hogy tanya. Víz a kútból, a wc pottyantós, tüzelő az erdőből. Nincs szükség hőszigetelésre, napkollektorra, hőtárolásra stb. csak hatalmas földterületre és rengeteg ráérésre, hogy mindezt folyamatosan üzemeltessük.
Márpedig ezen topic szerintem nem erről akar szólni (és nem is az erőd-házról), úgyhogy szerintem szűkíteni kellene a témakört (akár a topic címében is).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!