|
|
|
|
 |
Axióma
2010-02-24 22:07:56
|
299
|
| De az meg nyaron nem kap semmit (ld. tetotulnyulas, passziv arnyekolas -> sorkolinak jo, de erre nem, sztem). |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-24 21:58:07
|
298
|
"Nem teton delre nezve sincs helyunk..."
Nem csak a tető létezik:a téli napsütés oly alacsony szögben érkezik, hogy szerintem a függőleges felületeket (terasz korlát + falsíkok az ablak mellett ) is beleszámíthatod a potenciális napelem felületek közé. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-02-24 16:31:10
|
292
|
Nem teton delre nezve sincs helyunk... Autonom kozosseggel reszemrol az a gond, hogy a "baj" elott evekkel be kene koltozni, mukodtetni. Na de en jelenleg abbol elek hogy itt a hazunktol 4.5km-re dolgozom. Ha ez akar 45, plane ha 145 km lesz, az nekem nem alternativa (tegyuk hozza, hogy en elegge szkeptikus vagyok a tanulmanyban megfogalmazott veszellyel is, de foleg annak varhato idopontjaval kapcsolatban, az autonom kozosseg leginkabb csak mint hatekonyabb egyseg erdekelne). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|