|
|
|
|
 |
Axióma
2010-02-24 16:31:10
|
292
|
Nem teton delre nezve sincs helyunk... Autonom kozosseggel reszemrol az a gond, hogy a "baj" elott evekkel be kene koltozni, mukodtetni. Na de en jelenleg abbol elek hogy itt a hazunktol 4.5km-re dolgozom. Ha ez akar 45, plane ha 145 km lesz, az nekem nem alternativa (tegyuk hozza, hogy en elegge szkeptikus vagyok a tanulmanyban megfogalmazott veszellyel is, de foleg annak varhato idopontjaval kapcsolatban, az autonom kozosseg leginkabb csak mint hatekonyabb egyseg erdekelne). |
|
A hozzászólás:
 |
karban-tarto
2010-02-24 16:18:49
|
291
|
| En mar nem is biztos, hogy a tetore tennem, hogy a havat le tudjam "soporni" rola, bar epp ez az hogy telen nem is igazan termel. Innen kezdtunk az evszakos tarozon agyalni, rovid tavon meg egy aggregatoron. Nekem a nagyobb kerthez kene a lotto otos,(a haz ok) jo lenne, esetleg abban teremne az aggregatorhoz a biodizel (de nem am a kocsmaba menni vele;), meg a kis csaladnak a kaja. A rozsak helyett kezdek krumpliban gondolkodni, ugyis vmikor a viragaert hoztak be Amerikabol.;))) Ez mar amolyan nagy baj van veszforgatokonyv. Amugy lattam a hazatok a neten. Eddig tobbnyire en is inkabb olvasgattam, a parom meg irogatott. A biztonsag miatt viszont szivesen laknek hasonlo gondolkodasu emberekkel egy ilyen lakoparkban es az autonomsagot is lenyegesen olcsobbol lehet kihozni, mert ugye az a franya lotto otos. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-02-24 15:00:59
|
286
|
Egyelore olcsobb lenne vezetekes nappalirol toltve, mint akar a mostani kispolszkim, marmint az eves uzemeltetese. De hat ez az evi 1-2000km futasigeny miatt legfeljebb hobbi lenne, nem megterules [nalunk is masodik auto, hosszu az ok de ennyit muszaj volt]. Nem a napelemre kene a lotto otos, hanem egy olyan hazra amire fel tudom ertelmesen tenni... a mostaninak a deli oldala keskeny, az ott levo kontyrol mint tetofeluletrol mar igy is lelog a vcs napkollektor. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|