Keresés

Részletes keresés

Evehid Creative Commons License 2010-02-24 18:04:13 294

Én a saját, amatőr próbálkozásaink alapján a kettes verzióra szavaznék. Ebben az esetben bőven elég egy közepesen-tökjó ablak közepesen óccsóért, nem kell a csúcsminőség, plusz hasznos teret is nyersz. (Ha szeretnél például citromot termeszteni...én szeretnék. ;-D) Ha van kedved, egy kis érdekesség az ilyen szemléletű épületekről: Malmőben lakik egy székely származású építész, Kiss Zoltán. Az Ökoházak újság 2008/2. lapszámában készült vele egy cikk, ún. kéthéjú házat épített magának, ilyeneket is tervez. Talán a neten is van róla vmi.

A hozzászólás:
bjanoss Creative Commons License 2010-02-24 16:18:37 290
A polikarbonátról jut eszembe: mi a job szoláris nyereség?
1. nagy déli felvésű ablak
2. kisebb déli fekvésű ablak előtt beüvegezett/polikarbonátozott télikert/terasz (esetleg a szellőztetőbe bevezetze az ott képződő meleg)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!