|
|
|
|
 |
karban-tarto
2010-02-24 16:18:49
|
291
|
| En mar nem is biztos, hogy a tetore tennem, hogy a havat le tudjam "soporni" rola, bar epp ez az hogy telen nem is igazan termel. Innen kezdtunk az evszakos tarozon agyalni, rovid tavon meg egy aggregatoron. Nekem a nagyobb kerthez kene a lotto otos,(a haz ok) jo lenne, esetleg abban teremne az aggregatorhoz a biodizel (de nem am a kocsmaba menni vele;), meg a kis csaladnak a kaja. A rozsak helyett kezdek krumpliban gondolkodni, ugyis vmikor a viragaert hoztak be Amerikabol.;))) Ez mar amolyan nagy baj van veszforgatokonyv. Amugy lattam a hazatok a neten. Eddig tobbnyire en is inkabb olvasgattam, a parom meg irogatott. A biztonsag miatt viszont szivesen laknek hasonlo gondolkodasu emberekkel egy ilyen lakoparkban es az autonomsagot is lenyegesen olcsobbol lehet kihozni, mert ugye az a franya lotto otos. |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-02-24 15:00:59
|
286
|
Egyelore olcsobb lenne vezetekes nappalirol toltve, mint akar a mostani kispolszkim, marmint az eves uzemeltetese. De hat ez az evi 1-2000km futasigeny miatt legfeljebb hobbi lenne, nem megterules [nalunk is masodik auto, hosszu az ok de ennyit muszaj volt]. Nem a napelemre kene a lotto otos, hanem egy olyan hazra amire fel tudom ertelmesen tenni... a mostaninak a deli oldala keskeny, az ott levo kontyrol mint tetofeluletrol mar igy is lelog a vcs napkollektor. |
|
Előzmény:
 |
karban-tarto
2010-02-24 14:55:36
|
285
|
Hidd el en is, de ha mindenkinek az volna, honnan veszuk bele az energiat, mert hat ha napelemmel toltened az egy ujabb lotto otos.:) Foleg telrol nem is beszelve. De jobban erzem magam, ha nem olyan helyen lakom, ahol az auto az egyetlen kozlekedesi eszkoz, kvazi nem fuggok tole. Mondjuk Amerikaban is csodabogar voltam, hogy a jardan gyalogolva vittem a gyereket oviba. Lassan itthon is az leszek.:(((A kornyekunkon mindenkinek 2 auto van a garazsba.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|