Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2010-02-24 15:00:59 286
Egyelore olcsobb lenne vezetekes nappalirol toltve, mint akar a mostani kispolszkim, marmint az eves uzemeltetese. De hat ez az evi 1-2000km futasigeny miatt legfeljebb hobbi lenne, nem megterules [nalunk is masodik auto, hosszu az ok de ennyit muszaj volt].
Nem a napelemre kene a lotto otos, hanem egy olyan hazra amire fel tudom ertelmesen tenni... a mostaninak a deli oldala keskeny, az ott levo kontyrol mint tetofeluletrol mar igy is lelog a vcs napkollektor.
A hozzászólás:
karban-tarto Creative Commons License 2010-02-24 14:55:36 285
Hidd el en is, de ha mindenkinek az volna, honnan veszuk bele az energiat, mert hat ha napelemmel toltened az egy ujabb lotto otos.:) Foleg telrol nem is beszelve.
De jobban erzem magam, ha nem olyan helyen lakom, ahol az auto az egyetlen kozlekedesi eszkoz, kvazi nem fuggok tole. Mondjuk Amerikaban is csodabogar voltam, hogy a jardan gyalogolva vittem a gyereket oviba. Lassan itthon is az leszek.:(((A kornyekunkon mindenkinek 2 auto van a garazsba.)
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2010-02-24 14:39:35 284
Na ne mar hogy pont ebben a topikban ne tudjuk elkepzelni az olaj nelkuli autozast:) Ha ramszakadna a lotto otos, mar most vennek egy elektromosat meloba jaras + gyerekek hurcibalasa celjabol (telre, nyaron bicikli). "Csak" 3.7M...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!