Keresés

Részletes keresés

karban-tarto Creative Commons License 2010-02-24 14:55:36 285
Hidd el en is, de ha mindenkinek az volna, honnan veszuk bele az energiat, mert hat ha napelemmel toltened az egy ujabb lotto otos.:) Foleg telrol nem is beszelve.
De jobban erzem magam, ha nem olyan helyen lakom, ahol az auto az egyetlen kozlekedesi eszkoz, kvazi nem fuggok tole. Mondjuk Amerikaban is csodabogar voltam, hogy a jardan gyalogolva vittem a gyereket oviba. Lassan itthon is az leszek.:(((A kornyekunkon mindenkinek 2 auto van a garazsba.)
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-02-24 14:39:35 284
Na ne mar hogy pont ebben a topikban ne tudjuk elkepzelni az olaj nelkuli autozast:) Ha ramszakadna a lotto otos, mar most vennek egy elektromosat meloba jaras + gyerekek hurcibalasa celjabol (telre, nyaron bicikli). "Csak" 3.7M...
Előzmény:
karban-tarto Creative Commons License 2010-02-24 14:24:32 283
Hat ezzel nem tudok vitatkozni. Az en szempontjaimban az autonom haz mellett nagyban ez jarult hozza : http://en.wikipedia.org/wiki/Peak_oil. Bar ezt gondolom az itt jarok ismerik. :))) Ebben nehez ugy az autozas.
Huszoneves foiskolaskent, persze mas szempontjaim elorebb voltak (kornyezetszennyezes, klima stb.). Az elelmiszer ellatasunkat is szeretnenk ebbe belevonni, de pl. a husrol en se tudtam meg leszokni.:((( Az autozast egesz jol minimalizaltam, igy a falu szelen.:)))
Most ha a hazunk autonomma fejlesztese v. autocsere kerul szoba nem gondolkodom egy percig sem. Nalatok mi az autonom haz mellet az erv?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!