|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-02-24 11:42:55
|
281
|
Jogos a kozmu szempontjabol. Bar en a bejarat eszak, kert del fele tajolassal szimpatizalok. A mostani K-re nyilo terasznak,kertnek is megvannak az elonyei. Nyaron du. jo az arnyek a teraszon. Bar az E-i bejaratunkat alt. senki nem talalja, a vegen mindenki a teraszon kot ki es ott kopogtat. Sajnos most a deli ablakainkbol a szomszed hazara es keritesere latunk ra. Persze egy megfelelo tavolsaggal kikuszobolheto.
|
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-24 11:23:16
|
280
|
"Akkor lesz akinek a tajolas lesz rossz, sugaras elrendezesnel."
Semmi köze a tájoláshoz annak, hogy milyen irányból jön be a házad alá a közmű-alagút. |
|
Előzmény:
 |
karban-tarto
2010-02-24 11:00:58
|
278
|
| Akkor lesz akinek a tajolas lesz rossz, sugaras elrendezesnel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|