Keresés

Részletes keresés

Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-24 11:23:16 280
"Akkor lesz akinek a tajolas lesz rossz, sugaras elrendezesnel."

Semmi köze a tájoláshoz annak, hogy milyen irányból jön be a házad alá a közmű-alagút.
A hozzászólás:
karban-tarto Creative Commons License 2010-02-24 11:00:58 278
Akkor lesz akinek a tajolas lesz rossz, sugaras elrendezesnel.
Előzmény:
Tipcsok Creative Commons License 2010-02-24 10:47:47 276
Szerintem a béke, élettér, kiabálás, stb miatt, mégha energetikailag rosszabb is, jobb a szabadonálló elrendezés, persze a hőtárolótól nem messze, attól pl sugarasan indulva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!