|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-24 11:23:16
|
280
|
"Akkor lesz akinek a tajolas lesz rossz, sugaras elrendezesnel."
Semmi köze a tájoláshoz annak, hogy milyen irányból jön be a házad alá a közmű-alagút. |
|
A hozzászólás:
 |
karban-tarto
2010-02-24 11:00:58
|
278
|
| Akkor lesz akinek a tajolas lesz rossz, sugaras elrendezesnel. |
|
Előzmény:
 |
Tipcsok
2010-02-24 10:47:47
|
276
|
| Szerintem a béke, élettér, kiabálás, stb miatt, mégha energetikailag rosszabb is, jobb a szabadonálló elrendezés, persze a hőtárolótól nem messze, attól pl sugarasan indulva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|