|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-24 12:51:27
|
282
|
"Ez igaz, de vond le a telek arabol az auto(k) arat es azok fenntartasi koltsegeit, amit eleted soran elkoltesz rajuk. Maris kicsit jobban hangzik."
Autóm akkor is lesz, ha a város közepén lakom, úgyhogy a fenntartási költséget nem vonom le a telek árából. A plusz benzinfogyasztást és amortizációt, azt lehet (ha van ilyen plusz). |
|
 |
karban-tarto
2010-02-24 10:55:21
|
277
|
| Sajnos anno nem sikerult parom errol meggyozni. Ma meg o erti a legjobban, hogy nem lehet autora tamaszkodni.:))) |
|
A hozzászólás:
 |
karban-tarto
2010-02-24 10:44:19
|
275
|
| Ez igaz, de vond le a telek arabol az auto(k) arat es azok fenntartasi koltsegeit, amit eleted soran elkoltesz rajuk. Maris kicsit jobban hangzik. Teny nem egyszeru ilyen telkeket talalni, de nem hiszem hogy lehetetlen. Az ido sem mellekes, amit a gyerekek behordasa elvesz. |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-24 10:16:26
|
272
|
"Vasutallomas es a falu gyalog tavolsagban legyen."
Ha annakidején ilyen feltételeket is figyelembe vettünk volna, akkor a számításba vehető (megfizethető) telkek kb 80 százalékát egyből törölhettük volna a listáról. Mondjuk a "gyalog távolság" erősen relatív, emberfüggő dolog, mi annakidején 2 km-rel számoltuk a legközelebbi busz/vasút megállót (4 km/h sebességgel 30 percnyi gyaloglás), de azután a telekválaszték beszűkülése miatt elvetettük a rendszeres gyalogos közlekedés tervét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|