|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-24 10:16:26
|
272
|
"Vasutallomas es a falu gyalog tavolsagban legyen."
Ha annakidején ilyen feltételeket is figyelembe vettünk volna, akkor a számításba vehető (megfizethető) telkek kb 80 százalékát egyből törölhettük volna a listáról. Mondjuk a "gyalog távolság" erősen relatív, emberfüggő dolog, mi annakidején 2 km-rel számoltuk a legközelebbi busz/vasút megállót (4 km/h sebességgel 30 percnyi gyaloglás), de azután a telekválaszték beszűkülése miatt elvetettük a rendszeres gyalogos közlekedés tervét. |
|
 |
karban-tarto
2010-02-24 09:07:57
|
270
|
| Ja igen a vasutrol elfeledkezetem.:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
wulfin
2010-02-24 09:05:51
|
269
|
| Vasutallomas es a falu gyalog tavolsagban legyen. |
|
Előzmény:
 |
karban-tarto
2010-02-24 09:03:46
|
268
|
| Van ilyen probalkozas. Biztos sokan ismerik Gyurufut. Sajnos a tortenetuket ismerve, en sem vallalkoznek csak egy uzleti alapon mukodo lakokozossegre. Nem jartam meg ott sajnos, bar szeretnek. Allitolag az osszes kozos alapon mukodo epulet romokban all es igen kuzdenek a megkozelithetoseggel. Az infrastukturaban az iskola, ovoda elerhetoseg is egy fontos szempont az orvos mellett. Az autos kozlekedest pontosan az olaj helyzet miatt elgondolkodtato. Barmilyen telepules melletti kozosseg jol hangzik, ahol gyalog elerheto az infrastruktura. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|