|
|
|
|
 |
peterch
2010-02-24 00:34:00
|
257
|
Jo ejszakat!
Fiataloknak mar agyban a helyuk!
Amugy meg benne vagyok egy ilyen eszmecsereben. |
|
A hozzászólás:
 |
Jesu
2010-02-24 00:28:18
|
255
|
:DDD
Mivel "igénytelen vagyok", örömmel vitatnám meg ezen dolgokat veletek egy szép, csak tanyán látható nyári csillagos égbolt alatt, egy kis bodzapálinka és egy gyertya társaságában.
Most viszont alvás, hajnalban BP az irány. :( |
|
Előzmény:
 |
Tanyalakó
2010-02-24 00:22:59
|
252
|
Lehet hogy teljesen feleslegesen görcsölünk itt, ugyanis az evolúció, vagy a szelekció, közül valamelyik biztosan megoldja a problémáinkat. Ezekkel az elegáns idegen kifejezésekkel kicsit hadilábon állok, de a kettő közül az egyiknek működnie kell:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|