Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-24 00:28:18 255
:DDD

Mivel "igénytelen vagyok", örömmel vitatnám meg ezen dolgokat veletek egy szép, csak tanyán látható nyári csillagos égbolt alatt, egy kis bodzapálinka és egy gyertya társaságában.

Most viszont alvás, hajnalban BP az irány. :(
A hozzászólás:
Tanyalakó Creative Commons License 2010-02-24 00:22:59 252
Lehet hogy teljesen feleslegesen görcsölünk itt, ugyanis az evolúció, vagy a szelekció, közül valamelyik biztosan megoldja a problémáinkat.
Ezekkel az elegáns idegen kifejezésekkel kicsit hadilábon állok, de a kettő közül az egyiknek működnie kell:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!