|
|
|
|
 |
peterch
2010-02-24 00:28:48
|
256
|
| En nem gorcsolok, csak a kollega van mindenen kiakadva. Szerintem mindent meg lehet oldani. Minden kezdet nehez, ez is az volna, mert nincs honnan lekoppintani a tuti megoldast. de viszont ,ha komolyan vennenk,biztosan lehetne meg EU-s penzt is szerezni hozza. Igy volna nekik is egy bemutathato es mukodo kozosseg. |
|
A hozzászólás:
 |
Jesu
2010-02-24 00:13:37
|
250
|
A jelszó: önellátás. Nemsokára ez lesz amúgy felírva a kórházak bejárata fölé is! Szóval ezen kár görcsölni. ;) |
|
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-24 00:08:50
|
249
|
| Ha mar ilyen kozosseg letrejon, ott biztosan lesz legalabb 1 terepjaro. Nagy hoban meg a helikopter az egyetlen megoldas. Lehet a kozosseg fele akar egy muut is kiepitve, akkor sem biztos,hogy az onkormanyzat alltal fenntartott utkezelo pont azt fogja folytonosan karban tartani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|