Keresés

Részletes keresés

peterch Creative Commons License 2010-02-24 00:28:48 256
En nem gorcsolok, csak a kollega van mindenen kiakadva. Szerintem mindent meg lehet oldani. Minden kezdet nehez, ez is az volna, mert nincs honnan lekoppintani a tuti megoldast. de viszont ,ha komolyan vennenk,biztosan lehetne meg EU-s penzt is szerezni hozza. Igy volna nekik is egy bemutathato es mukodo kozosseg.
A hozzászólás:
Jesu Creative Commons License 2010-02-24 00:13:37 250
A jelszó: önellátás.
Nemsokára ez lesz amúgy felírva a kórházak bejárata fölé is!
Szóval ezen kár görcsölni. ;)
Előzmény:
peterch Creative Commons License 2010-02-24 00:08:50 249
Ha mar ilyen kozosseg letrejon, ott biztosan lesz legalabb 1 terepjaro. Nagy hoban meg a helikopter az egyetlen megoldas. Lehet a kozosseg fele akar egy muut is kiepitve, akkor sem biztos,hogy az onkormanyzat alltal fenntartott utkezelo pont azt fogja folytonosan karban tartani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!