|
|
|
|
 |
peterch
2010-02-24 00:08:50
|
249
|
| Ha mar ilyen kozosseg letrejon, ott biztosan lesz legalabb 1 terepjaro. Nagy hoban meg a helikopter az egyetlen megoldas. Lehet a kozosseg fele akar egy muut is kiepitve, akkor sem biztos,hogy az onkormanyzat alltal fenntartott utkezelo pont azt fogja folytonosan karban tartani. |
|
 |
Jesu
2010-02-23 23:57:45
|
246
|
Miért, szerinted a nagyvárosban eldőlsz, elesel nem döglesz meg? Kutya rád sem néz, max. azt hiszik részeg vagy. Kampec. Gondolj csak az autóriasztókra panelkörnyezetben. Minden éjjel szól 1-2. Senki le nem szarja, max lemennek beb@sszák ők is még az ablakot, mert nem tudnak aludni tőle.
Én éltem panelban, senkinek még az igénye sincs meg, hogy figyeljen a másikra. :( |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-23 23:52:44
|
245
|
"közel van az út": ez kevés. Van egy haver, akinek a tanyája (tanya: 200 m2 modern faház napelemmel, stb) mindössze fél kilométerre van a kövesúttól, de hóban/lucsokban csak néhányan merünk elindulni hozzá vendégségbe, mert az a pár száz méter valódi extrémsport még rutinos sofőrnek is. Tehát a házig vezető kövesút és "majdnem" között komoly élvezeti különbség lehet. Persze léteznek egész jól használható úttípusok az aszfaltosnál lényegesen olcsóbban is, de egy soktagú lakóközösséget nem lehet egy mezei dűlőúttal a világhoz csatolni. (gondoljunk a legrosszabbra: mentőt hívni 24 órája szakadó hóban) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|