Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-23 23:08:42 238
A családnak van földterülete az említett részen.
Épp most adtak át egy utat ami fedi az említett szakaszt.
Az ország közepe, vadi új út, ugyanakkor hatalmas pusztaság, tanyavilág ameddig a szem ellát. Ott lehetne még talán vásárolni jól.
Egy baj van: a talaj. Sok a homok, alacsony az aranykorona érték. Ez pedig annyit jelent, hogy ugyanakkora költségek mellett feleakkora a termés, mint pl. a Dunántúlon. Ez a mai piaci viszonyok között bőven "veszteség" kategória.

Ha az ember magának termel és nem mennyiségi a szempont, akkor mind1.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-23 22:40:31 234

Egyébként  is előnyös környék.

Sok napsütésses óra, sok kútnak való víz, könnyű szonda telepítés...

(többszáz méter homok/agyagréteg lefelé)

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-23 22:35:09 232

A meglévő és hamarosan leendő autópálya nyomvonalakat nézve....

 

A Kecskemét-Észak lesz az ország közepe pár éven belül!

....35-40 perc a Fradi pályáig.

 

Ott találkoznak majd a K-NY és É-D irányú pályák és főutak.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!