|
|
|
|
 |
Jesu
2010-02-23 23:08:42
|
238
|
A családnak van földterülete az említett részen. Épp most adtak át egy utat ami fedi az említett szakaszt. Az ország közepe, vadi új út, ugyanakkor hatalmas pusztaság, tanyavilág ameddig a szem ellát. Ott lehetne még talán vásárolni jól. Egy baj van: a talaj. Sok a homok, alacsony az aranykorona érték. Ez pedig annyit jelent, hogy ugyanakkora költségek mellett feleakkora a termés, mint pl. a Dunántúlon. Ez a mai piaci viszonyok között bőven "veszteség" kategória.
Ha az ember magának termel és nem mennyiségi a szempont, akkor mind1. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-02-23 22:40:31
|
234
|
Egyébként is előnyös környék.
Sok napsütésses óra, sok kútnak való víz, könnyű szonda telepítés...
(többszáz méter homok/agyagréteg lefelé)
 |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-02-23 22:35:09
|
232
|
A meglévő és hamarosan leendő autópálya nyomvonalakat nézve....
A Kecskemét-Észak lesz az ország közepe pár éven belül!
....35-40 perc a Fradi pályáig.
Ott találkoznak majd a K-NY és É-D irányú pályák és főutak.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|