Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-23 21:28:36 229
Hoppá,
- Alapdíj: 15E/év a semmiért. És ez a kezdet, emelik még tuti...
- (hagyományos) kémény ellenőrzés évente: X.XXX HuF?
- Készülék kötelező vizsgálata évente: 15-2X.XXXHuF?

Máris ~40E közelében vagyunk egy köb-cm gázfogyasztás nélkül.
Kidobott pénz. Ezért nem kell bekötni kis fogyasztású házba, bármennyire csábító is.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-23 21:21:42 227

De van...

 

villany

normál óra 156+áfa=195 Ft/hó

'éjszakai' óra 52 Ft+áfa=65 Ft/hó

 

gáz

1000+áfa=1250 Ft/hó

 

 

Előzmény:
peterch Creative Commons License 2010-02-23 20:19:57 225
Szia !

Mo-on nincs jelenleg oradij?
Szlovakiaban a villanyoram havi 11 euro, a gazoram 5 euro. Ha fogyasztok,ha nem evi szinten 192 eurot kidobok. Ha meg ilyen inteligensek lesznek, akkor siman a duplaja lesz.
Ezert is erdemes elgondolkozni az autonom hazon.

Udv , Peter.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!