|
|
|
|
 |
Jesu
2010-02-23 21:28:36
|
229
|
Hoppá, - Alapdíj: 15E/év a semmiért. És ez a kezdet, emelik még tuti... - (hagyományos) kémény ellenőrzés évente: X.XXX HuF? - Készülék kötelező vizsgálata évente: 15-2X.XXXHuF?
Máris ~40E közelében vagyunk egy köb-cm gázfogyasztás nélkül. Kidobott pénz. Ezért nem kell bekötni kis fogyasztású házba, bármennyire csábító is. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-02-23 21:21:42
|
227
|
De van...
villany
normál óra 156+áfa=195 Ft/hó
'éjszakai' óra 52 Ft+áfa=65 Ft/hó
gáz
1000+áfa=1250 Ft/hó
|
|
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-23 20:19:57
|
225
|
Szia !
Mo-on nincs jelenleg oradij? Szlovakiaban a villanyoram havi 11 euro, a gazoram 5 euro. Ha fogyasztok,ha nem evi szinten 192 eurot kidobok. Ha meg ilyen inteligensek lesznek, akkor siman a duplaja lesz. Ezert is erdemes elgondolkozni az autonom hazon.
Udv , Peter. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|