|
|
|
|
 |
Axióma
2010-02-23 23:07:43
|
237
|
| Alapdij, ami az ora csere arat is tartalmazza velhetoleg, az van. De abban van minden egyeb fix koltseg (pl. szamlazas/kuldes dija). Az en aramfogyasztasom mellett ez meg ha duplaja lenne is elhanyagolhato lenne (de egyebkent telleg nem annyira draga a smartmeter, mint ahogy hiszitek, annak is a meresugyi resze a draga ami a sima meronel is van, a kieg. kutyuk mar sokkal inkabb szeriatermekek). |
|
 |
Törölt nick
2010-02-23 21:21:42
|
227
|
De van...
villany
normál óra 156+áfa=195 Ft/hó
'éjszakai' óra 52 Ft+áfa=65 Ft/hó
gáz
1000+áfa=1250 Ft/hó
|
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2010-02-23 20:19:57
|
225
|
Szia !
Mo-on nincs jelenleg oradij? Szlovakiaban a villanyoram havi 11 euro, a gazoram 5 euro. Ha fogyasztok,ha nem evi szinten 192 eurot kidobok. Ha meg ilyen inteligensek lesznek, akkor siman a duplaja lesz. Ezert is erdemes elgondolkozni az autonom hazon.
Udv , Peter. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-02-23 17:49:31
|
221
|
| Ugy ertem, hogy attol nem fogsz tobbet fizetni, mert mostantol nem sima hanem intelligens orakat tesznek fel cserekor. Az oracsere arat nyilvan eddig is valamilyen formaban fizettuk. [Amugy ez a "mostantol" szerintem minimum 2 ev mulva fog eljonni.] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|