Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2010-02-23 23:07:43 237
Alapdij, ami az ora csere arat is tartalmazza velhetoleg, az van. De abban van minden egyeb fix koltseg (pl. szamlazas/kuldes dija). Az en aramfogyasztasom mellett ez meg ha duplaja lenne is elhanyagolhato lenne (de egyebkent telleg nem annyira draga a smartmeter, mint ahogy hiszitek, annak is a meresugyi resze a draga ami a sima meronel is van, a kieg. kutyuk mar sokkal inkabb szeriatermekek).
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-23 21:21:42 227

De van...

 

villany

normál óra 156+áfa=195 Ft/hó

'éjszakai' óra 52 Ft+áfa=65 Ft/hó

 

gáz

1000+áfa=1250 Ft/hó

 

 

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2010-02-23 20:19:57 225
Szia !

Mo-on nincs jelenleg oradij?
Szlovakiaban a villanyoram havi 11 euro, a gazoram 5 euro. Ha fogyasztok,ha nem evi szinten 192 eurot kidobok. Ha meg ilyen inteligensek lesznek, akkor siman a duplaja lesz.
Ezert is erdemes elgondolkozni az autonom hazon.

Udv , Peter.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2010-02-23 17:49:31 221
Ugy ertem, hogy attol nem fogsz tobbet fizetni, mert mostantol nem sima hanem intelligens orakat tesznek fel cserekor. Az oracsere arat nyilvan eddig is valamilyen formaban fizettuk. [Amugy ez a "mostantol" szerintem minimum 2 ev mulva fog eljonni.]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!