Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
uraaam Creative Commons License 2010-02-23 19:38:44 5
Hivatkozhatnak, 5 évig nem évül el:)
Előzmény:
sysque Creative Commons License 2010-02-23 19:17:42 3
Nekem februárban van az éves tárgyév fordulóm. Tavaly februárban kitisztáztam minden azelőtti tartozásom és felemeltettem a most elmúlt tárgyévem havi részleteit.
Másfél hete kaptam az éves elszámoló számlát amin az volt hogy 10750 ft-ot visszakapok, majd ma kaptam egy másik levelet tőlük hogy tartozom nekik 12000 ft-al és azonnal fizessem meg. Ebben 2008-as tartozásokra is hivatkoznak most 2010ben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!