Keresés

Részletes keresés

peterch Creative Commons License 2010-02-23 20:19:57 225
Szia !

Mo-on nincs jelenleg oradij?
Szlovakiaban a villanyoram havi 11 euro, a gazoram 5 euro. Ha fogyasztok,ha nem evi szinten 192 eurot kidobok. Ha meg ilyen inteligensek lesznek, akkor siman a duplaja lesz.
Ezert is erdemes elgondolkozni az autonom hazon.

Udv , Peter.
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-02-23 17:49:31 221
Ugy ertem, hogy attol nem fogsz tobbet fizetni, mert mostantol nem sima hanem intelligens orakat tesznek fel cserekor. Az oracsere arat nyilvan eddig is valamilyen formaban fizettuk. [Amugy ez a "mostantol" szerintem minimum 2 ev mulva fog eljonni.]
Előzmény:
memorix Creative Commons License 2010-02-23 16:01:01 219

Ezt itt magyarisztán itt még nem láttam olyat, hogy ingyen kapjon meg az elöfizető valamit.  Azt igy vagy úgy átterhelték rá...

 

Igy is a gáz , viz, villany árába benne van az, hogy a felhasználók késve, vagy egyesek nem, vagy mások ingyen vételezik a szolgáltatást . Ezt pedig szétosztják azok között akik rendesen fizetnek.

 

Úgyanez a szisztéma van a lakáshiteleknél is...azért is fizettsz amit te nem követsz el...

 

Miért gondolod, hogy neked ingyen lecserélik majd az órákat és nem kell fizetned érte?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!