|
|
|
|
 |
peterch
2010-02-23 20:19:57
|
225
|
Szia !
Mo-on nincs jelenleg oradij? Szlovakiaban a villanyoram havi 11 euro, a gazoram 5 euro. Ha fogyasztok,ha nem evi szinten 192 eurot kidobok. Ha meg ilyen inteligensek lesznek, akkor siman a duplaja lesz. Ezert is erdemes elgondolkozni az autonom hazon.
Udv , Peter. |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-02-23 17:49:31
|
221
|
| Ugy ertem, hogy attol nem fogsz tobbet fizetni, mert mostantol nem sima hanem intelligens orakat tesznek fel cserekor. Az oracsere arat nyilvan eddig is valamilyen formaban fizettuk. [Amugy ez a "mostantol" szerintem minimum 2 ev mulva fog eljonni.] |
|
Előzmény:
 |
memorix
2010-02-23 16:01:01
|
219
|
Ezt itt magyarisztán itt még nem láttam olyat, hogy ingyen kapjon meg az elöfizető valamit. Azt igy vagy úgy átterhelték rá...
Igy is a gáz , viz, villany árába benne van az, hogy a felhasználók késve, vagy egyesek nem, vagy mások ingyen vételezik a szolgáltatást . Ezt pedig szétosztják azok között akik rendesen fizetnek.
Úgyanez a szisztéma van a lakáshiteleknél is...azért is fizettsz amit te nem követsz el...
Miért gondolod, hogy neked ingyen lecserélik majd az órákat és nem kell fizetned érte?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|