|
|
|
|
 |
Axióma
2010-02-23 17:49:31
|
221
|
| Ugy ertem, hogy attol nem fogsz tobbet fizetni, mert mostantol nem sima hanem intelligens orakat tesznek fel cserekor. Az oracsere arat nyilvan eddig is valamilyen formaban fizettuk. [Amugy ez a "mostantol" szerintem minimum 2 ev mulva fog eljonni.] |
|
A hozzászólás:
 |
memorix
2010-02-23 16:01:01
|
219
|
Ezt itt magyarisztán itt még nem láttam olyat, hogy ingyen kapjon meg az elöfizető valamit. Azt igy vagy úgy átterhelték rá...
Igy is a gáz , viz, villany árába benne van az, hogy a felhasználók késve, vagy egyesek nem, vagy mások ingyen vételezik a szolgáltatást . Ezt pedig szétosztják azok között akik rendesen fizetnek.
Úgyanez a szisztéma van a lakáshiteleknél is...azért is fizettsz amit te nem követsz el...
Miért gondolod, hogy neked ingyen lecserélik majd az órákat és nem kell fizetned érte?
|
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-02-23 14:35:16
|
218
|
Bar valoban kell(ett) a smartmeter-ekhez fejleszteni, de honnan tudod, hogy mennyivel lesz dragabb ez a meroora? Csere meg folyamatosan lesz, ahogy lejar az orak hitelesitese, egyszeruen nem is tudna'k mashogy kivitelezni. Es nem feltetlen kell GSM legyen, bar egy GSM modul is biztos hogy par kisetalos leolvasas alatt megterul (evente egyszer me'g a diktalosokhoz is jonnek). Csak villanyoranal van vagy 200 smartmeter gyarto... attol hogy itthon nem tudunk rola, ez mar nem ujdonsag-aras termek (pont nemreg lattam az "E-world energy & water 2010" kiallitasrol fotokat a temaban).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|