|
Ellenoriztem az elszamolo villanyszamlamat.Tobb oras munka volt,de nme kaptam megnyugtato vegeredmenyt.
Elszamolt idoszak: 2008 julius 1-tol 2009 julius 16-ig.
A 24 oras aramot szamoltam az idoszakon beluli atlagarral,Brutto 42.5 forinttal,azaz 673 kwh * 42.5 =28 600 ft,
a vezerelt aramot is hasonloan,azt 25 forintos Brutto arral,az pedig 649 kwh * 25 = 16 225 ft.Osszesen 44 827 ft.
A szolgaltato szerint 46 ezer 200 forint brutto volt az eves fogyasztasom.
Resszamlakon befizettem Brutto 49 250 forintot,abban egyetertunk.
Visszakaptam csekken 3000 Ft-ot,de szerintem 4500 jart volna...
De egyaltalan nem vagyok benne biztos,hogy jol szamoltam innen-onnan szedett adatokbol.
De en mar annak is orulok,hogy ennnyit ki tudtam bogozni egy egesz delelettos munkaval,annak is,hogy nem nagyobb az elteres.Vajon erre megy a szolgaltato? Hogy ugyse tudjuk pontosan ellenorizni,helyes-e a szamitas? |