|
|
|
|
 |
Jesu
2010-02-22 22:25:28
|
207
|
;) Tudom, azért nem olvasom egy ideje. :D
|
|
A hozzászólás:
 |
kobab
2010-02-22 21:27:38
|
206
|
Píkben konszenzus?! Tudod Te mi van ott?! |
|
Előzmény:
 |
Jesu
2010-02-22 19:27:39
|
202
|
Én jártam már olyan helyen, ahol gyűjtötték újrafelhasználásra az ilyesmit a háznál. NE TUDD MEG MI VOLT OTT! Én mint mondtam az előbb, félretenném már ezt a szezonális tároló kérdést. Nem erről szól a topic...
Ki hogy gondolja a jövőt? Nekem nagy gondom, hogy ilyen, komoly beruházásoknál mennyire nevezhető előrelátó VS túlzásnak egy egy dolog megvalósítása. És elő ne vegyétek a megtérülést mert morc leszek. Viszont kérném a Peak-Oil-os aktív tagokat, hogy levázolhatnák a konszenzust ide is, mintegy összefoglalóként, alapként. Jó lenne rá építkezni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|