Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-22 22:25:28 207
;)
Tudom, azért nem olvasom egy ideje. :D
A hozzászólás:
kobab Creative Commons License 2010-02-22 21:27:38 206

Píkben konszenzus?! Tudod Te mi van ott?!

Előzmény:
Jesu Creative Commons License 2010-02-22 19:27:39 202
Én jártam már olyan helyen, ahol gyűjtötték újrafelhasználásra az ilyesmit a háznál. NE TUDD MEG MI VOLT OTT! Én mint mondtam az előbb, félretenném már ezt a szezonális tároló kérdést. Nem erről szól a topic...

Ki hogy gondolja a jövőt? Nekem nagy gondom, hogy ilyen, komoly beruházásoknál mennyire nevezhető
előrelátó VS túlzásnak
egy egy dolog megvalósítása.
És elő ne vegyétek a megtérülést mert morc leszek.
Viszont kérném a Peak-Oil-os aktív tagokat, hogy levázolhatnák a konszenzust ide is, mintegy összefoglalóként, alapként. Jó lenne rá építkezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!