|
|
|
|
 |
Boery
2010-02-22 23:35:31
|
208
|
| Ezt nagyon jól leírtad, valahogy én is így gondolkodom, csak az én helyzetem egészen más, de az nem ezen topic témája már .... |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2010-02-22 20:09:06
|
204
|
Szia !
""" Ki hogy gondolja a jövőt? """
A jovot nem tudja kozulunk senki. Csak a legnagyobb kerdes, ami mocorog a fejemben, hogy hol epiteni egy ilyen autonom hazat? A valaszt is tudom az en esetemre. Ha volnanak tobben jelentkezok, akkor egy jelenleg elhagyott, de elheto reszeben az orszagnak,zart telken. Lehessen aktivan vedeni. Amig van melo,addig mindenki eli az eletet. Ha beut az anarchia, mert a krizis tovabb tart es melyed, az emberek nekiallnak lazadni es indul a buli. Ilyenkor nyeremeny a sajat onellatorendszer egy azonosan gondolkodo csoporttal a hatterben. Szerintem konnyebb a nehez napokat atveszelni azonos gondolkodasu emberek tarsasagaban, mint egyedul. Aztan ha kiderul az egbolt es ujra indul ez a vilag, majd megkapjuk az utmutatot. Addig turelem es jozanesz!
Bocsi,ha valakit untattam az altalam felvazolt jovokeppel !
Udv , Peter. |
|
Előzmény:
 |
Jesu
2010-02-22 19:27:39
|
202
|
Én jártam már olyan helyen, ahol gyűjtötték újrafelhasználásra az ilyesmit a háznál. NE TUDD MEG MI VOLT OTT! Én mint mondtam az előbb, félretenném már ezt a szezonális tároló kérdést. Nem erről szól a topic...
Ki hogy gondolja a jövőt? Nekem nagy gondom, hogy ilyen, komoly beruházásoknál mennyire nevezhető előrelátó VS túlzásnak egy egy dolog megvalósítása. És elő ne vegyétek a megtérülést mert morc leszek. Viszont kérném a Peak-Oil-os aktív tagokat, hogy levázolhatnák a konszenzust ide is, mintegy összefoglalóként, alapként. Jó lenne rá építkezni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|