Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-22 19:27:39 202
Én jártam már olyan helyen, ahol gyűjtötték újrafelhasználásra az ilyesmit a háznál. NE TUDD MEG MI VOLT OTT! Én mint mondtam az előbb, félretenném már ezt a szezonális tároló kérdést. Nem erről szól a topic...

Ki hogy gondolja a jövőt? Nekem nagy gondom, hogy ilyen, komoly beruházásoknál mennyire nevezhető
előrelátó VS túlzásnak
egy egy dolog megvalósítása.
És elő ne vegyétek a megtérülést mert morc leszek.
Viszont kérném a Peak-Oil-os aktív tagokat, hogy levázolhatnák a konszenzust ide is, mintegy összefoglalóként, alapként. Jó lenne rá építkezni.
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-02-22 18:30:32 201
Szalma helyett nem lehet mas olcso megoldas? Nekem elsore az jutott eszembe, hogy ahogyan csinaljak a papirzuzalek-befujast, hasonlo nem menne-e a szelektiv hulladeknak a puha muanyag reszebol szecskazva? Pl. reklamszatyrok, foliak, stb. Az talan nem is rohadna, bar vizesedhez azert.
Előzmény:
Jesu Creative Commons License 2010-02-22 16:30:21 193
Hát ha ennyire rá vagytok pörögve, egy próbát tehetek, amúgy is most épül meg majd a fóliánk. Igaz mellé akartam tenni a víztárolót egy szinteltolásba, meg nem is ekkorát, max. 4-6 köböst. Csak épp a szalma szigetelés nem való a fóliasátorba. Nem tom járt e vki közületek ilyenbe, drasztikus a pára. Aztán lehet a szalma rothadásának hője emelné a tároló vizét, nem is a nap ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!