|
|
|
|
 |
Axióma
2010-02-22 18:30:32
|
201
|
| Szalma helyett nem lehet mas olcso megoldas? Nekem elsore az jutott eszembe, hogy ahogyan csinaljak a papirzuzalek-befujast, hasonlo nem menne-e a szelektiv hulladeknak a puha muanyag reszebol szecskazva? Pl. reklamszatyrok, foliak, stb. Az talan nem is rohadna, bar vizesedhez azert. |
|
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-22 16:53:18
|
195
|
"Csak épp a szalma szigetelés nem való a fóliasátorba. Nem tom járt e vki közületek ilyenbe, drasztikus a pára. "
Alulról is páramentesen le kell zárni a sátrat, különben a talaj miatt mindig magas lesz a páratartalom, ami a szalmabüdösödésen túl a hőszigetelés jóságát is leroncsa. |
|
 |
Tipcsok
2010-02-22 16:39:32
|
194
|
| Hát pára az van...de ha alulra raksz fóliát, akkor csökken azért, és lehet rá szellőzőnyílást is rakni. |
|
A hozzászólás:
 |
Jesu
2010-02-22 16:30:21
|
193
|
| Hát ha ennyire rá vagytok pörögve, egy próbát tehetek, amúgy is most épül meg majd a fóliánk. Igaz mellé akartam tenni a víztárolót egy szinteltolásba, meg nem is ekkorát, max. 4-6 köböst. Csak épp a szalma szigetelés nem való a fóliasátorba. Nem tom járt e vki közületek ilyenbe, drasztikus a pára. Aztán lehet a szalma rothadásának hője emelné a tároló vizét, nem is a nap ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|