Keresés

Részletes keresés

Tipcsok Creative Commons License 2010-02-22 15:53:41 191
Végre valaki, aki megnézte rendesen a táblázatot!:)

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-02-22 15:50:10 190
[Vagy mondjuk masik oldalrol nezve az osz-tavasz kihasznalasat, egy sorkollektor rendszeru futesrasegites mellett szukseges tovabbi energiat kell csak a szezonalisba tenni.]
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2010-02-22 15:48:50 189
Tok tetszik a tablazat. Az nincs benne egyedul, hogy osszel-tavasszal tud-e erre a tarozora rasegiteni valamennyit az a napkollektor, amivel eredetileg fel lett futve. Konkretan szeptemberben a vesztesegeket remelhetoleg, oktoberben mondjuk a magas hofok miatt mar maceras, de pont ezert marcius-aprilisban meg megint konnyen ra lehet segiteni. Es ha nem is nagysagrendekkel, de csokkentheti a meretigenyt. [Arrol az esetrol nem is beszelve, hogy ha egy reszet vissza lehetne nyerni a vesztesegnek pl. haz ala tett tartaly eseten.]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!