|
|
|
|
 |
Tipcsok
2010-02-22 15:53:41
|
191
|
Végre valaki, aki megnézte rendesen a táblázatot!:)
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-02-22 15:50:10
|
190
|
| [Vagy mondjuk masik oldalrol nezve az osz-tavasz kihasznalasat, egy sorkollektor rendszeru futesrasegites mellett szukseges tovabbi energiat kell csak a szezonalisba tenni.] |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-02-22 15:48:50
|
189
|
| Tok tetszik a tablazat. Az nincs benne egyedul, hogy osszel-tavasszal tud-e erre a tarozora rasegiteni valamennyit az a napkollektor, amivel eredetileg fel lett futve. Konkretan szeptemberben a vesztesegeket remelhetoleg, oktoberben mondjuk a magas hofok miatt mar maceras, de pont ezert marcius-aprilisban meg megint konnyen ra lehet segiteni. Es ha nem is nagysagrendekkel, de csokkentheti a meretigenyt. [Arrol az esetrol nem is beszelve, hogy ha egy reszet vissza lehetne nyerni a vesztesegnek pl. haz ala tett tartaly eseten.] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|