|
|
|
|
 |
Axióma
2010-02-22 14:05:32
|
182
|
Hm, akkor lehet hogy mar ez is cache-bol van? Az a baj, hogy nem tudom, hogy jogilag terjesztheto-e, mert szivesen kiraknam legalabb amit meg tudok belole menteni valahova. |
|
A hozzászólás:
 |
Tipcsok
2010-02-22 14:04:11
|
179
|
| Nekem nem jön be. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-02-22 13:57:34
|
178
|
Nem csak elmeletben lehet kiszamolni, hogy nem eri meg: http://www.permanent.hu/katalog/solar/heatsys.php [Egyebkent ez egy regi hsz-ombol van kimasolva, mert a permanent.hu-n most nem talaltam meg a menurendszeren keresztul, bar a tartalom mint latszik megvan. Direkt szedtek volna ki?] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|