Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2010-02-22 14:05:32 182
Hm, akkor lehet hogy mar ez is cache-bol van?
Az a baj, hogy nem tudom, hogy jogilag terjesztheto-e, mert szivesen kiraknam legalabb amit meg tudok belole menteni valahova.
A hozzászólás:
Tipcsok Creative Commons License 2010-02-22 14:04:11 179
Nekem nem jön be.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2010-02-22 13:57:34 178
Nem csak elmeletben lehet kiszamolni, hogy nem eri meg:
http://www.permanent.hu/katalog/solar/heatsys.php
[Egyebkent ez egy regi hsz-ombol van kimasolva, mert a permanent.hu-n most nem talaltam meg a menurendszeren keresztul, bar a tartalom mint latszik megvan. Direkt szedtek volna ki?]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!