|
|
|
|
 |
Tipcsok
2010-02-22 12:27:29
|
169
|
Mekkora szigeteléssel, föld felett/alatt, mekkora tárolóval, mekkora hőigénnyel, mekkora kollektorral számoltál?
Csak azért kérdezem ennyire, mert ennél jobb nem igen kellene. |
|
 |
Jesu
2010-02-22 12:17:51
|
166
|
| ..harmadával. Elírtam. |
|
A hozzászólás:
 |
Jesu
2010-02-22 12:16:14
|
165
|
Persze, megosztom: nem éri meg! ;)
Az átmeneti időkben amikor még alig van hőigény már leesik a harmadára/felére a betárolt hő. Rengeteg erőforrást, anyagot igényel a kiépítése. Egyszerűen másra kell fordítani és közelebb a cél máris. |
|
Előzmény:
 |
Tipcsok
2010-02-22 11:50:32
|
164
|
| Esetleg meg tudnám osztani velem, akár privátban is, nagyon kíváncsi vagyok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|