Keresés

Részletes keresés

Tipcsok Creative Commons License 2010-02-22 12:27:29 169
Mekkora szigeteléssel, föld felett/alatt, mekkora tárolóval, mekkora hőigénnyel, mekkora kollektorral számoltál?

Csak azért kérdezem ennyire, mert ennél jobb nem igen kellene.
Jesu Creative Commons License 2010-02-22 12:17:51 166
..harmadával. Elírtam.
A hozzászólás:
Jesu Creative Commons License 2010-02-22 12:16:14 165
Persze, megosztom: nem éri meg! ;)

Az átmeneti időkben amikor még alig van hőigény már leesik a harmadára/felére a betárolt hő. Rengeteg erőforrást, anyagot igényel a kiépítése. Egyszerűen másra kell fordítani és közelebb a cél máris.
Előzmény:
Tipcsok Creative Commons License 2010-02-22 11:50:32 164
Esetleg meg tudnám osztani velem, akár privátban is, nagyon kíváncsi vagyok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!