Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-22 12:16:14 165
Persze, megosztom: nem éri meg! ;)

Az átmeneti időkben amikor még alig van hőigény már leesik a harmadára/felére a betárolt hő. Rengeteg erőforrást, anyagot igényel a kiépítése. Egyszerűen másra kell fordítani és közelebb a cél máris.
A hozzászólás:
Tipcsok Creative Commons License 2010-02-22 11:50:32 164
Esetleg meg tudnám osztani velem, akár privátban is, nagyon kíváncsi vagyok?
Előzmény:
Jesu Creative Commons License 2010-02-22 11:37:32 160
Felejtsd el a szezonális tárolót. Sokszorosan végigszámoltuk már.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!