|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-02-22 10:10:37
|
147
|
Az értelme az, hogy két dolog ami
BIZTOSAN MINDIG és
MINDENHOL ELÉRHETŐ
- a talajmeleg
- a napfény
Ezért kizárólag ezekből célszerű gazdálkodni,
szerintem, hamár AUTONOM megoldás a cél.
Minden más KÜLSŐ körülménektől IS FÜGG.
Vagy túlzottan rapszódikus, mint pl. a szél. |
|
A hozzászólás:
 |
wulfin
2010-02-22 09:58:46
|
142
|
| A lenyeg hogy egy ilyen autonom hazba nem latom ertelmet a hoszipkanak. |
|
Előzmény:
 |
wulfin
2010-02-22 09:57:32
|
141
|
Bocsi, felreertettem. Biodizel chp az ugy ok. De akkor hoszipkara mar semmi szukseg. A biodizeles chp meg a napkollektor megtermelik a hoenergiat egesz evben es telen meg aram is van.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|