Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-02-22 10:10:37 147

Az értelme az, hogy két dolog ami

 

BIZTOSAN MINDIG és

MINDENHOL ELÉRHETŐ

 

- a talajmeleg

- a napfény

 

Ezért kizárólag ezekből célszerű gazdálkodni,

szerintem, hamár AUTONOM megoldás a cél.

 

Minden más KÜLSŐ körülménektől IS FÜGG.

Vagy túlzottan rapszódikus, mint pl. a szél.

A hozzászólás:
wulfin Creative Commons License 2010-02-22 09:58:46 142
A lenyeg hogy egy ilyen autonom hazba nem latom ertelmet a hoszipkanak.
Előzmény:
wulfin Creative Commons License 2010-02-22 09:57:32 141
Bocsi, felreertettem. Biodizel chp az ugy ok. De akkor hoszipkara mar semmi szukseg. A biodizeles chp meg a napkollektor megtermelik a hoenergiat egesz evben es telen meg aram is van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!