Keresés

Részletes keresés

peterch Creative Commons License 2010-02-22 10:05:02 145
Igazad lehet a hoszipkat illetoen. Egy kicsit utanna kell szamolni es elofordulhat, hogy valoban felesleges luxus lenne.
wulfin Creative Commons License 2010-02-22 09:58:46 142
A lenyeg hogy egy ilyen autonom hazba nem latom ertelmet a hoszipkanak.
A hozzászólás:
wulfin Creative Commons License 2010-02-22 09:57:32 141
Bocsi, felreertettem. Biodizel chp az ugy ok. De akkor hoszipkara mar semmi szukseg. A biodizeles chp meg a napkollektor megtermelik a hoenergiat egesz evben es telen meg aram is van.

Előzmény:
peterch Creative Commons License 2010-02-22 09:44:21 136
Szia !

Nem olvasod a hozzaszolasaimat figyelmesen!
Ha nincs Nap, akkor a biodiesel termeli az aramot es a hulladekho futi fel a hazat es a HMV tarolot. Ezt irtam lentebb. Jol is neznenk ki, ha a motor meleget kidobnank es hoszipkaval potolnank a meleget.
Tudod amugy meg mindegyikunknek vannak berendezesei, ami szerinte a legjobb megoldast adja.

Udv , Peter.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!