|
|
|
|
 |
peterch
2010-02-22 10:05:02
|
145
|
| Igazad lehet a hoszipkat illetoen. Egy kicsit utanna kell szamolni es elofordulhat, hogy valoban felesleges luxus lenne. |
|
 |
wulfin
2010-02-22 09:58:46
|
142
|
| A lenyeg hogy egy ilyen autonom hazba nem latom ertelmet a hoszipkanak. |
|
A hozzászólás:
 |
wulfin
2010-02-22 09:57:32
|
141
|
Bocsi, felreertettem. Biodizel chp az ugy ok. De akkor hoszipkara mar semmi szukseg. A biodizeles chp meg a napkollektor megtermelik a hoenergiat egesz evben es telen meg aram is van.
|
|
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-22 09:44:21
|
136
|
Szia !
Nem olvasod a hozzaszolasaimat figyelmesen! Ha nincs Nap, akkor a biodiesel termeli az aramot es a hulladekho futi fel a hazat es a HMV tarolot. Ezt irtam lentebb. Jol is neznenk ki, ha a motor meleget kidobnank es hoszipkaval potolnank a meleget. Tudod amugy meg mindegyikunknek vannak berendezesei, ami szerinte a legjobb megoldast adja.
Udv , Peter. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|