A szonda fúrásban extar profit van, ezért
nem egyszerű "olcsó" fúró-lerakó embert találni...
De amikor a kútfúró topicban azt olvassa az ember, hogy
napi 200 méter is letehető sziklába is, akkor azért
látszik, hogy nem kéne annak aranyárban lenni.
A másik oldalról indulva meg itt van pl.
egy nyilván tisztes hajtó ajánlat a netről:
Mégpedig egy180000 EUR értékű technikával.
Jó hatásfokú AMASOND koax szondákkal...
Ez alapján a 4kW-hoz nem túlzás
asszem az ár, amit saccoltam...
http://5-let.hu/file/rft.pdf
 |