|
|
|
|
 |
Boery
2010-02-22 09:50:03
|
139
|
Ennek az árnak a feléből is lehet jó - vertikális - talajszondát készítettni. - Szerintem
A gép amúgy nagyon imponáló - meg is kérik az árát. |
|
 |
Törölt nick
2010-02-22 09:38:20
|
133
|
...hogy ne kelljen soakt olvasni.
Az előbbi szonda árakhoz kiegészítés:
Alapárak Budapest 20 km-es körzetében
közepesen durva és finom szemcséjű talajra.
A körzeten kívül eső kiegészítő díjak: - Km díj : 250 Ft/km - Kiszállási díj: 25.000 Ft/nap Talajfúrási szorzók: - durva szemcséjű talajok (köves, nagy kavicsos): 1,08 - puha kőzetek: 1,15 - kemény kőzetek: 1,3
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-02-22 09:33:24
|
130
|
A szonda fúrásban extar profit van, ezért
nem egyszerű "olcsó" fúró-lerakó embert találni...
De amikor a kútfúró topicban azt olvassa az ember, hogy
napi 200 méter is letehető sziklába is, akkor azért
látszik, hogy nem kéne annak aranyárban lenni.
A másik oldalról indulva meg itt van pl.
egy nyilván tisztes hajtó ajánlat a netről:
Mégpedig egy180000 EUR értékű technikával.
Jó hatásfokú AMASOND koax szondákkal...
Ez alapján a 4kW-hoz nem túlzás
asszem az ár, amit saccoltam...
http://5-let.hu/file/rft.pdf
 |
|
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-22 08:37:34
|
129
|
Szia !
En szerintem is ez a jarhato ut. Villanyt fotovoltaikaval es szukseg eseten biodiesellel. A szondafurot ha valoban tudsz ilyen olcsot, akkor tudasd velem legyszives. Duna volt medreben lakom, ide kellene csak 30-35m mely ,agyagreteg,kavicsreteg valtakozva, viz 2metertol.
Udv , Peter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|