Keresés

Részletes keresés

anettaszilvi Creative Commons License 2010-02-28 13:18:46 100
Kicsi OFF:

Yogi, sajnálom, ha nem ismered a jogi kiskapukat. Kicsit nézz utána.
A 'nettó hülyeséget' meg mostmár értem Nálad :))

üdv
A hozzászólás:
Yogi Creative Commons License 2010-02-22 00:20:31 93
Te most tényleg nem érted, hogy a valós értéknél kevesebbet bevallani csalás?

A nettó hülyeséget nem értem.
Nem csodálom.
Előzmény:
anettaszilvi Creative Commons License 2010-02-21 23:47:52 92
Yogi,

kb. 15x jártam már a vámosoknál. Még ők segítettek mit kell kitöltenem. Nekem működik. És jogilag is rendben van.
A nettó hülyeséget nem értem.

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!