|
|
|
|
 |
Yogi
2010-02-22 00:20:31
|
93
|
Te most tényleg nem érted, hogy a valós értéknél kevesebbet bevallani csalás?
A nettó hülyeséget nem értem. Nem csodálom. |
|
A hozzászólás:
 |
anettaszilvi
2010-02-21 23:47:52
|
92
|
Yogi,
kb. 15x jártam már a vámosoknál. Még ők segítettek mit kell kitöltenem. Nekem működik. És jogilag is rendben van. A nettó hülyeséget nem értem.
üdv |
|
Előzmény:
 |
Yogi
2010-02-21 14:58:04
|
86
|
Csak szólok, hogy ez - vámcsalás (jogilag nagyon nincs rendben), - valamint nettó hülyeség; értelmetlen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|