Keresés

Részletes keresés

Yogi Creative Commons License 2010-02-22 00:20:31 93
Te most tényleg nem érted, hogy a valós értéknél kevesebbet bevallani csalás?

A nettó hülyeséget nem értem.
Nem csodálom.
A hozzászólás:
anettaszilvi Creative Commons License 2010-02-21 23:47:52 92
Yogi,

kb. 15x jártam már a vámosoknál. Még ők segítettek mit kell kitöltenem. Nekem működik. És jogilag is rendben van.
A nettó hülyeséget nem értem.

üdv
Előzmény:
Yogi Creative Commons License 2010-02-21 14:58:04 86
Csak szólok, hogy ez
- vámcsalás (jogilag nagyon nincs rendben),
- valamint nettó hülyeség; értelmetlen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!