Keresés

Részletes keresés

memorix Creative Commons License 2010-02-21 19:58:56 118
Az jó...

A hozzászólás:
wulfin Creative Commons License 2010-02-21 19:53:36 117
Passzivhaznal 400 kg pelletrol beszelunk.
Előzmény:
memorix Creative Commons License 2010-02-21 19:48:01 116
Esetleg teherliftet nem szeretnél egy házba szereltetni? :))

Pelletet hogyan lehet befúvatni? Eddig csak gravitációs alapon működő tárolót láttam és sok helyett fogalt és nehéz volt.

A szomszédba pincében van a pellet hogy jó száraz legyen...elmondása szerint szabadba nem érdemes tárolni..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!