|
|
|
|
 |
Jesu
2010-02-21 21:01:23
|
120
|
| Flexi, vekony csoben, levegovel lehet szallitani. Kis adagokat dobal be, majd ratolja a nyomast. Siman mukodik, nagy tavolsagokra is, egymast kovetik a "csomagok". |
|
 |
wulfin
2010-02-21 19:53:36
|
117
|
| Passzivhaznal 400 kg pelletrol beszelunk. |
|
A hozzászólás:
 |
memorix
2010-02-21 19:48:01
|
116
|
Esetleg teherliftet nem szeretnél egy házba szereltetni? :))
Pelletet hogyan lehet befúvatni? Eddig csak gravitációs alapon működő tárolót láttam és sok helyett fogalt és nehéz volt.
A szomszédba pincében van a pellet hogy jó száraz legyen...elmondása szerint szabadba nem érdemes tárolni.. |
|
Előzmény:
 |
Jesu
2010-02-21 19:23:10
|
114
|
| Arról nem is írtam, hogy a szállítás, cipekedés teljesen automatizálható. Nem kell cipekedni, be lehet fúvatni, vagy csigázni csövön. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|