Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-21 21:01:23 120
Flexi, vekony csoben, levegovel lehet szallitani. Kis adagokat dobal be, majd ratolja a nyomast. Siman mukodik, nagy tavolsagokra is, egymast kovetik a "csomagok".
wulfin Creative Commons License 2010-02-21 19:53:36 117
Passzivhaznal 400 kg pelletrol beszelunk.
A hozzászólás:
memorix Creative Commons License 2010-02-21 19:48:01 116
Esetleg teherliftet nem szeretnél egy házba szereltetni? :))

Pelletet hogyan lehet befúvatni? Eddig csak gravitációs alapon működő tárolót láttam és sok helyett fogalt és nehéz volt.

A szomszédba pincében van a pellet hogy jó száraz legyen...elmondása szerint szabadba nem érdemes tárolni..
Előzmény:
Jesu Creative Commons License 2010-02-21 19:23:10 114
Arról nem is írtam, hogy a szállítás, cipekedés teljesen automatizálható. Nem kell cipekedni, be lehet fúvatni, vagy csigázni csövön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!