|
|
|
|
 |
memorix
2010-02-21 19:48:01
|
116
|
Esetleg teherliftet nem szeretnél egy házba szereltetni? :))
Pelletet hogyan lehet befúvatni? Eddig csak gravitációs alapon működő tárolót láttam és sok helyett fogalt és nehéz volt.
A szomszédba pincében van a pellet hogy jó száraz legyen...elmondása szerint szabadba nem érdemes tárolni.. |
|
A hozzászólás:
 |
Jesu
2010-02-21 19:23:10
|
114
|
| Arról nem is írtam, hogy a szállítás, cipekedés teljesen automatizálható. Nem kell cipekedni, be lehet fúvatni, vagy csigázni csövön. |
|
Előzmény:
 |
memorix
2010-02-21 19:08:07
|
112
|
A pellet nem éri meg...kell hozzá tároló...és a padlásra ki cipeli fel amikor 80 éves leszel:))
A pellet csak akkor érni meg ha saját magad tudnád gyártani és lenne mondjuk fűrészteleped..vagy olyan fűrésztelep a környéken aki neked adná a faforgácsot...
Az eddigi tapasztalatom az volt hogy a jó pellet sokba kerül a rossz meg még többe..
A napenergia lesz a jó irány véleményem szerint azonban olyan gépekre lesz majd szükségünk ami nem sokat tud feleslegesen hanem azt tudja ami nekünk kell és nagyon energia takarékos... a legtöbb kütyü alap állapotban is energiát eszik egy évben csak a standby állapot annyi mint ha 2-3 hétig használnák őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|