|
|
|
|
 |
Axióma
2010-02-20 22:16:26
|
96
|
| Ha nem tudod mirol beszelsz, akkor legalabb off-ban ne mondd a magadet. Magyar kieg.kt. hitelem van, negativ realkamaton ment eddig. Ha ZBR vagy korabbi NEP hitelem lenne, az meg ennel is olcsobb lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-20 22:07:43
|
95
|
"En allami garancia nelkul vettem fel a hitelt 11 evre. Jelenleg a megsporolt gaz arabol torlesztem. "
Nálatok lehet, de magyarországon ugyanakkora hitelre a havi törlesztőrészletek kb kétszer akkorák. Nem véletlenül van majd minden évben világrekord(!) százalékos nyeresége az itteni kereskedelmi bankoknak. Megtehetik (zsebükben a törvényhozás), hát meg is teszik. |
|
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-20 18:31:36
|
92
|
Szia !
En allami garancia nelkul vettem fel a hitelt 11 evre. Jelenleg a megsporolt gaz arabol torlesztem. Evi 1200m3 gaz a megtakaritas. Sokan megha megcsinalnad helyette a szigetelest, akkor sem venne fel kolcsont, mert lusta es csak a manak el. Majd lesz valahogy jelszo alatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|