Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2010-02-20 22:16:26 96
Ha nem tudod mirol beszelsz, akkor legalabb off-ban ne mondd a magadet. Magyar kieg.kt. hitelem van, negativ realkamaton ment eddig. Ha ZBR vagy korabbi NEP hitelem lenne, az meg ennel is olcsobb lenne.
A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-20 22:07:43 95
"En allami garancia nelkul vettem fel a hitelt 11 evre. Jelenleg a megsporolt gaz arabol torlesztem. "

Nálatok lehet, de magyarországon ugyanakkora hitelre a havi törlesztőrészletek kb kétszer akkorák. Nem véletlenül van majd minden évben világrekord(!) százalékos nyeresége az itteni kereskedelmi bankoknak. Megtehetik (zsebükben a törvényhozás), hát meg is teszik.
Előzmény:
peterch Creative Commons License 2010-02-20 18:31:36 92
Szia !

En allami garancia nelkul vettem fel a hitelt 11 evre. Jelenleg a megsporolt gaz arabol torlesztem. Evi 1200m3 gaz a megtakaritas.
Sokan megha megcsinalnad helyette a szigetelest, akkor sem venne fel kolcsont, mert lusta es csak a manak el. Majd lesz valahogy jelszo alatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!