|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-20 22:07:43
|
95
|
"En allami garancia nelkul vettem fel a hitelt 11 evre. Jelenleg a megsporolt gaz arabol torlesztem. "
Nálatok lehet, de magyarországon ugyanakkora hitelre a havi törlesztőrészletek kb kétszer akkorák. Nem véletlenül van majd minden évben világrekord(!) százalékos nyeresége az itteni kereskedelmi bankoknak. Megtehetik (zsebükben a törvényhozás), hát meg is teszik. |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2010-02-20 18:31:36
|
92
|
Szia !
En allami garancia nelkul vettem fel a hitelt 11 evre. Jelenleg a megsporolt gaz arabol torlesztem. Evi 1200m3 gaz a megtakaritas. Sokan megha megcsinalnad helyette a szigetelest, akkor sem venne fel kolcsont, mert lusta es csak a manak el. Majd lesz valahogy jelszo alatt. |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-20 18:06:28
|
86
|
Idézet magamtól (passzívház topic 18580):
A régebben épült lakások/házak energetikai helyrepofozása összességében akkora összeg, hogy az államilag finanszírozhatatlan. Ezen a ponton segítene egy könnyű hitelhez jutási lehetőség a bankoktól: nagyon hosszú lejárat, alacsony kamat, az állam csak hitelgaranciát nyújtana. Ha mindezt sikerülne úgy belőni, hogy az éves törlesztő részlet ne legyen több, mint az energiatakarékossággal megtakarított forint, akkor tömegesen lesz igénybe véve. (állami pénzszórás nélkül is) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|