|
|
|
|
 |
peterch
2010-02-20 18:40:49
|
93
|
Dologtalansag, az mi?
Kinezek a picike hazam ablakan es latom, hogy annyi a munka, hogy egesz evben lesz mit csinalgatni munka mellett. Ha szetnezel az orszagban, szerintem mindenhol van munka, csak egy kicsit visszakellene fogni a demokraciat, mert ez mar az anarchia es az allitolagos demokracia elegye. Abban a pillanatban, amikor a meg dolgozo es adot fizeto ember raebred, hogy ez nem mehet tovabb, atbillenunk az anarchiaba. Ott az europai unio most szervezodo sajat hadserege sem fog tudni rendet rakni, mert elvegre a sajat csaladjaik ellen kell fordulniuk. Ezert kell olyan embereknek szervezodniuk ilyen autonom haz koloniakba, akik szeretnenek nemi fuggetlenseget es biztonsagot tudni maguk korul. Elszortan nagyon sebezheto az egyedulallo.
Ez csak az en velemenyem. |
|
A hozzászólás:
 |
Émile
2010-02-20 18:23:39
|
89
|
Ok. ,de előbb a dologtalanságot számold fel.
Tény a fekete munka nem adózik, de a termék az igen !! |
|
Előzmény:
 |
peterch
2010-02-20 16:55:46
|
84
|
Nem akarom tovabb off-olni a topikot. Felkinalom a munkat, ha nem fogadja el, kihuzom a listarol. Ennyi. En peldaul tavol voltam a csaladtol 10 evet, csak hogy a csaladot eltudjam tartani. Aki segelybol akar megelni ugy hogy nem dolgozik, annak nem is adnak. A fekete munkat is fellehet szamolni. A tarsadalom ha latna, hogy komolyan gondolod, akkor a nagyresze melled allna. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|