|
|
|
|
 |
Émile
2010-02-20 18:23:39
|
89
|
Ok. ,de előbb a dologtalanságot számold fel.
Tény a fekete munka nem adózik, de a termék az igen !! |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2010-02-20 16:55:46
|
84
|
Nem akarom tovabb off-olni a topikot. Felkinalom a munkat, ha nem fogadja el, kihuzom a listarol. Ennyi. En peldaul tavol voltam a csaladtol 10 evet, csak hogy a csaladot eltudjam tartani. Aki segelybol akar megelni ugy hogy nem dolgozik, annak nem is adnak. A fekete munkat is fellehet szamolni. A tarsadalom ha latna, hogy komolyan gondolod, akkor a nagyresze melled allna. |
|
Előzmény:
 |
memorix
2010-02-20 16:34:16
|
82
|
Keresletet kell támasztani, hogy legyenek fogyasztok és körforgás..gyárral semmit sem ér senki ha nem lehet eladni a terméket..a fogyasztást kell ösztönözni ,de csak egy bizonyos szintig..ehhez kell jó érzék...
Az emberek egyrésze pedig nem akar dolgozni és költözni sem tud...azokkal mit csinálsz elviszed őket kőbányába..? Megszokták, hogy ha segélyt kapnak abból is jól élnek és mellette feketén is lehet dolgozni..nincs ellenőrzés...és nincsenek szankciók...csak törvényekkel rendeletekkel nem lehet mindenkit meggyőzni...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|